Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhody Travian Plus

Vyčkávací smyčka při stavění
Vyčkávací smyčka umožní dát momentálně zaměstnaným stavitelům další příkaz ke stavbě nebo rozšíření budovy. Po dokončení jejich prvního úkolu a krátké přestávky (60 sekund) začnou s tímto příkazem.

Zobrazení doby dostatku surovin
Pokud není dost surovin pro výstavbu nebo rozšířeni budovy, ukáže tato funkce kdy budou suroviny v potřebném množství k dispozici, a to na minutu přesně.

Větší mapa
Mapa může být k lepší přehlednosti zvětšená. Místo 7x7 políček uvidíš 13x13 políček. Aliance, které mají spojenectví nebo uzavřenou dohodu o neutočení s tvojí aliancí budou znázorněné na mapě ve speciálních barvách.

Možnost archivovat hlášení a zprávy
Důležité zprávy a hlášení je možné archivovat pro pozdější rychlejší vyhledáváni. Pro rychlejší zpracováni se dají všechny otevřené zprávy nebo hlášení označit jedním kliknutím.

Funkce řazení hlášení a zpráv
Kliknutím na "Odeslané" v tabulce, můžeš obrátit řazení hlášení a zpráv. Pokud přijmeš moc zpráv a potřebuješ je vyřídit od nejstarších k nejnovějším, můžeš to touto funkcí snadněji provést. Může být použito i v archivech.

Funkce třídění u tržiště
Pro rychlejší nalezení té správné obchodní nabídky, se dá filtrovat podle surovin a nabídky/poptávky. S funkcí 1:1 je možno vybrat jen nabídky kdy neposíláš víc surovin než přijímáš.

Automatické dokončování
Pužitím automatického dokončování, můžeš snadno "napsat" celé jméno vesnice zadáním pár začátečných znaků. Podle nastavení, můžeš tuto funkci použít v kombinaci s vlastními vesnicemi, vesnicemi členů své aliance nebo vesnic okolo.

Filtr hlášení
Díky filtru hlášení, obsahujících obchodní cesty je problém minulostí. Podle svého vlastního nastavení, můžeš jednoduše vypnout hlášení obchodních cest z/do jiné vesnice, nebo mezi svýma vesnicema.

Rozšířený bitevní simulátor
V bitevním simulátoru můžeš nyní zadávat i úroveň jednotek (kovárna a zbrojírna). Mimo to se dá spočítat i vliv od počtu obyvatel, městské hradby nebo paláce.

Volně nastavitelné přímé odkazy
Díky těmto odkazům není problém jedním kliknutím se dostat do libovolné částí ve hře. Jedno kliknuti a jsi ve fóru, v kasárnách nebo u nejlukrativnějších nabídek 1:1 na tržišti.

Plus statistiky
Tyto statistiky ti ukážou časový vývoj tvého účtu, například místo v žebříčku, tvou armádu nebo růst populace.

Centrální rychlý přehled všech vesnic
Kdo vlastní větší množství vesnic muže jednoduše ztratit přehled. Kde jsou mé jednotky, jsou stavitele zaměstnané nebo se flákají, kde mám přebytek dřeva nebo nemam přeplněný sklad někde? Stačí krátký pohled na tento přehled a máš všechny vesnice najednou před sebou.

Poznámkový blok
papír a tužka není vždy po ruce a tak je poznámkový blok šikovná věc. Máš důležité poznámky nebo jen potřebuješ něco zaznamenat, použij poznámkový blok.
Výhody Gold

Bonus produkce dřeva
Tato funkce zvýší hodinovou produkcí dřeva o 25% ve všech tvých vesnicích.

Bonus platí pro celý účet a zvýšení se počítá k součtu produkce, nikoliv k produkcí každého polička.

Bonus produkce hlíny
Tato funkce zvýší hodinovou produkcí hlíny o 25% ve všech tvých vesnicích.

Bonus platí pro celý účet a zvýšení se počítá k součtu produkce, nikoliv k produkcí každého polička.

Bonus produkce železa
Tato funkce zvýší hodinovou produkcí železa o 25% ve všech tvých vesnicích.

Bonus platí pro celý účet a zvýšení se počítá k součtu produkce, nikoliv k produkcí každého polička.

Bonus produkce obilí
Tato funkce zvýší hodinovou produkcí obilí o 25% ve všech tvých vesnicích.

Bonus platí pro celý účet a zvýšení se počítá k součtu produkce, nikoliv k produkcí každého polička.

Útok +10%
Tato funkce zvýší útok všech tvých jednotek o 10%.

Obrana +10%
Tato funkce zvýší obranu všech tvých jednotek ve vlastních a cizích vesnicích o 10%.

Rozpracované stavby a výzkumy ihned dokončit
Tato funkce v aktuálně zvolené vesnici ukončí všechny rozpracované stavební úkoly a výzkumy v akademii, kovárně a zbrojírně.

Paláce, rezidence a vesnice s divem světa se toto netýká.

NPC-obchodník
NPC-obchodník mění v aktuálně zvolené vesnici suroviny 1:1 v neomezeném množství.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pls pls

(lama0, 20. 3. 2008 14:33)

http://www.travian.cz/?uc=cz13_779 pls je moc nutne

TO SE MAM ZAREGISTROVAT POD JEMENEM

(JOJO, 14. 1. 2008 18:25)

http://www.travian.cz/?uc=cz2_41159

SSSR

(JOJO, 14. 1. 2008 18:23)

http://www.travian.cz/?uc=cz2_41159

debil je kokot

(kokotek, 2. 1. 2008 20:43)

ten nadpis smrdis jak tam piste ze ten jeho kamos to zakodoval a neumi to smzat je trapny pise to na kazdu stranku jetp proste pica zadrbana suka kazdy den ze svu mamu a dela machra sulin smrdlavi

Re: Divim se vam

(GOTIK, 25. 12. 2007 14:02)

No ja nevim ale zlatky jsou dost uzitecna vec .. az budes stavet obilny policka na 17 a vyssi level tak za ne budes moc rad :D .. pac cekat takovou dobu nez se ti to postavi je naprd :D stejne jako mit aktivovany +25% obili :)

Divím se vám

(balba, 23. 11. 2007 20:17)

Docela se vám divím. S těma zlatkama ta hra ztrácí smysl.
http://blog.babala.org/trav.html

lol

(lol, 19. 10. 2007 13:07)

http://www.travian.cz/?uc=cz12_1560
zaregistruj se tady (12 server)a po dosažení 75 pop ti klidné ososbně pošlu 1000 od každé suroviny nebo i víc jestli budeš chtít :-)

Re:smrdíš

(Maximus Decimus, 12. 10. 2007 20:31)

a co takhle rict ze kdyz se pres ten tvuj odkaz nekdo zeregistruje a dosahne populace 75(hrajes na 11 serveru kdyby si hral na speedu tak by to bylo 250 obyvatel) obyvatel tak ty dostanes odmenu 20 zlatych za to ze si ho prived ke hre
ja nemam rad lhare a proto bych byl rad kdyby ste se radsi registrovali pres tetnto odkaz a pokud budete na speedu tak me muzete i kontaktovat http://www.travian.cz/?uc=czx_11699

smrdíš

(debil, 10. 10. 2007 17:43)

http://www.travian.cz/?uc=cz11_7515 kdo se zaregistruje na tomto odkazu tak vám každých 100 200 300 400 500 atd... přijde 10000 základních jednotek + 200 zlatek je to ověřené fakt! kámoš to zakodoval..neumí to odstranit